Shamballa, Kronika Akaša

Vzestup do 5D, Energetické implantátyLéčitelství aneb co nám káže zákon

=========

Naši "vychytralí" zákonodárci někdy kolem roku 1995 vyřadili léčitelství, okultní vědy, léčivé pyramidy z okruhu živností a ponechali pouze výklady karet, astrologii, numerologii...

Léčitelství dle nich může být provozováno pouze za účelem dočasné fyzické či psychické úlevy pacienta; pokud někdo bude provádět léčitelství za účelem úplného uzdravení jiné osoby, pohybuje se na tenkém ledě a v konfliktu se zákonem. "Uzdravit" někoho je totiž zákonem zakázáno.

Takto se tedy náš stát jistí, aby nepříšel o finance poplatníků vydaných do zdravotnictví. A stejně tak mu záleží na zdraví občanů - nevyléčit !!!

Tedy si domyslete, kde to vlastně žijeme...

=========
askeipova_hul

Znáte starou řeckou báji o léčiteli Asklepiovi? Asklepius vyléčil svoji holí všechny nemocné. Proč je obtočen had kolem této hole? Had přeci svedl Evu, a ta se poté s Adamem propadla z ráje do 3D, do smrti. Proč je tento znak znakem lékařství? Kdo je prvotním autorem tohoto symbolu, a celé báje? Co tím autor doopravdy měl na mysli, a co nám tím chtěl říci?

Kouzelná hůl zvítězí nad hadem, nebo naopak?

Co nebo kdo vládne světu? Kouzelná hůlka se svou zázračnou láskyplnou silou, nebo jedovatý had, který udržuje lidstvo v manipulaci, strachu, nemoci a ovládání podvědomí?

Had je navíc kolem hůlky obtočen levotočivě...

Had = zrada

=========

Toto bylo ode mě jen tak pro info, coby od bývalé účetní, která své původní řemeslo pověsila na hřebík... :), protože na vyšších vibracích bytí a mimo systém pozbývá svého smyslu. Je to pouze nástroj k zastrašování "spících" lidských bytostí, jejich udržování ve strachu a manipulaci ve 3D - v úrovni smrti, nízkých pudů a nízkých energetických vibrací.

cervidira
jiří machala | ivett iv. | © 2010 - 2023