Shamballa, Kronika Akaša

Vzestup do 5D, Energetické implantátyEnergetické implantáty v DNA pročištění

=========

recenze

=========

Tuto stránku připravuji na žádost lidiček, kteří nemají žádné zkušenosti s energetickými implantáty.

=========

M.V.

V ČEM SE MŮJ ŽIVOT ZMĚNIL?
(po částečném propuštění A.P. a E.I., a navyšování energetických vibrací těla.)

* Najednou mi vše začalo "zapadat dohromady".
* Jsem klidnější, vyrovnanější, pokornější.
* Lidé, kteří mě znají roky, říkají, že jsem někdo úplně jiný.
* Jsem chápavější a citlivější.
* Samozřejmě z mého života odešlo několik blízkých kamarádek a spousta známých lidí, nyní už "k sobě neladíme", ale to se nedá nic dělat, nechybí mi.
* Dostává se ke mně mnohem více úžasných informací, a "chodí mi" krásné afirmace k tématu, které zrovna řeším.
* Zjistila jsem, že když mi diagnostikujete různé druhy astrálních parazitů na různých orgánech nebo částech těla, TÉMĚŘ VŽDY v tom místě je nějaký můj "tělesný handicap" (nedostatečně funkční nebo problémový orgán nebo část těla, blok, vzhledová vada, nadměrný tuk, tuková "vlna", apod.)
* Syn míval šílené agresivní záchvaty (byl hospitalizován i v PL), které se nyní omezily. Doufám, že zcela ustanou.
* Už zase vidím auru okolo světel.
* Spoustu věcí už neřeším, jsou mi "ukradené". Dnes už jsou to pro mě nesmysly.
* Nenechám si už od zaměstnavatelů a ostatních vše líbit jako dříve.
* Nejsem hádavá, naopak, konfliktům se vyhýbám. Ale dnes už se sama za sebe postavím.
* Nebojím se říct jasné "NE", když něco nechci nebo když s něčím nesouhlasím.
* Nebojím se dát výpověď v práci !!!
* Nikdy jsem neměla ráda velké horko, 30 stupňů a více, to byl pro mě horor. Obzvláště jsem trpěla v práci (dělnice, prodavačka, stále v poklusu). Nyní mi to téměř nevadí.
* Nadměrné pocení - nyní ustalo.
* To, co jsem si myslela já i lékařka, že jsou návaly v přechodu, (byly to tak zlé a zoufalé stavy, že jsem měla pocit, že se ve mě vaří krev!) - vůbec žádné návaly nebyly…. Jsou pryč definitivně !!!
* Pochopila jsem i můj panický strach z vody a hloubky. Plavat jsem se naučila pozdě.
* Od dětství o mě mí blízcí říkali, že jsem povahou introvert, suchar a "krtek"! (Obrovská uzavřenost, samota). Nyní jsem prý někdo jiný, i když velkou společnost nemusím stále.
* Uvědomila jsem si, že všechny omezující "vzorce, programy,…." , ve kterých fungujeme, žijeme, nejsou naše. Pročistila jsem je a propustila.
* Při studiu A.P. ch.......e mi došlo, v jakém šíleném programu žiji, funguji. Ch.......e, která se obětuje pro mladé, asi půl roku? (nevím přesně) vůbec nepřijímá potravu, hlídá a opečovává vajíčka. Až se začnou líhnout mladé, naprostým vyčerpáním umírá. A my se také obětujeme pro děti, bereme to jako samozřejmost - bohužel naše děti také (vždyť i naše maminky a babičky to dělaly). V tu chvíli mi došlo chování mých synů, kteří ještě dnes, ve 22 letech, vyžadují, abych pro ně stále něco dělala (vařila, prala, uklízela, dávala jim peníze,…) a jsou přesvědčeni, že je to moje povinnost. Došlo to u nás k takovému extrému, že když se bráním, řvou a vyhrožují, někdy i volají mé mámě, žalují na mě a dožadují se mojí energie….
* Jídla, která mi dříve chutnala, nyní NEE. Asi chutnala mým A.P.
* A nyní to nejdůležitější: Od dětství trpím "POLYNEUROPATIÍ „ - obrovské bolesti nohou, chodidel, nártů, v noci místo spánku mi procházely chodidly obrovské "vlny" křečí, velké omezení v práci, jako dělnice jsem musela trávit "na nohách" celou směnu, 2. směnu pak doma jako matka samoživitelka 2 dětí, a v noci jsem brečela bolestí, spát nešlo, nevěděla jsem bolestí, jak si dát nohy, abych jim ulevila, jedla jsem prášky, které nezabíraly, a bylo mi z nich špatně. Já nežila, jen přežívala. Lékařská doporučení, injekce, prášky – vše k ničemu. Po dotazu na částečný inv. důchod, nebo alespoň "změněnou pracovní schopnost" všichni lékaři jen krčili rameny, že to nejde, prý to není nic vážného, ať si beru více prášků. Ať si najdu práci vsedě. Jenže na dělnickou práci "vsedě" zde na okrese - pouze – pro OZP, a to mi nechtěli dát, takže "začarovaný kruh", z kterého jsem neviděla východisko. (Až nyní, po 30 letech, se mi podařilo najít práci na částečný úvazek).
* Až teprve po přečtení jednoho vašeho článku mi došlo, o co jde, který astrální parazit v DNA je za to odpovědný a na nohách už vydržím celý den.
* Domnívám se, že je mi umožněno "táhnout nahoru" část naší rodiny, protože s mámou a sestrou máme ve stejnou dobu stejné zdravotní potíže – myslím si, že se v nás čistí stejní A.P. a E.I. z těla a z DNA.
* Vše je pro mě nesmírně zajímavé, vždy po přečtení vašeho článku mám stovky otázek, dokázala bych vás jimi zahltit, ale tolik času přece jenom nemáme. Ale i tak moc děkuji.
* Vše máte úžasně zpracované, informace, které mám od vás nebo z vašich webových stránek, nelze nikde jinde nalézt, získat, dočíst se.
* Také úžasné zpracovaní zkušeností se vzestupem … nelze vyjádřit slovy. Boží průvodce vzestupem.

To je zatím vše, co mě nyní napadá, moc se těším, že s postupujícím pročištěním zjistím více…

19.9.2018

iv. Děkuji mnohokrát.

=========

V.P.

Som rada, že sme opäť v kontakte, najviac ma potešilo navýšenie mojich vibrácií.
A teraz dobré správy:
* bola som na kontrole na gynekológii, minulé leto mi na maternici doktorka videla polyp, ktorý chcela riešiť operačne - teraz nevedela či je to polyp, alebo malá cystička, ktorá je zanedbateľná.
* V prsníkoch som vždy mala dysplastické uzliny, teraz som mala výsledky z mamografu v poriadku.
* Niekoľko mesačná bolesť kolien je tiež preč.
* Bohužiaľ s tou tvárou sa stále trápim, ale už teraz viem, že to za chvíľu pominie tiež.

Želám veľa zdravia a sily pomáhať nám, čo tápame v tomto svete a potrebujeme pomoc.

12.10.2018

iv. Velice děkuji za vyjádření, snad si poradíme i se zbytkem problémů.

=========
jiří machala | ivett iv. | © 2010 - 2024