Shamballa, Kronika Akaša

Vzestup do 5D, Energetické implantátyVaše ohlasy

=========

Tuto stránku postupně gramaticky upravuji...

=========

Na této stránce uveřejňuji vjemy ze zasvěcení svých klientů, jež s uveřejněním souhlasí a chtějí se o své vjemy podělit s ostatními. Pokud si budete přát uveřejnit i vaše prožitky, ráda je na tuto stránku vložím.
Avšak omlouvám se já i moji klienti čtenářům mých stránek - ty nejkrásněší a nejzajímavější zážitky ze zasvěcení zůstávají pouze mezi mnou a klientem, a to na přání mých klientů, jelikož zážitky jsou velice osobní a soukromé.
Všem za příspěvky mnohokrát děkuji.

=========

Slíbila jsem, že někdy zde uveřejním vjemy z mého zasvěcení; nyní vám zde popíši velice mystickou zkušenost z mého
3. stupně zasvěcení:
Samozřejmě jsem cítila po celou dobu zasvěcení přívaly energie a super pocitů. Cítila jsem, jakoby energie prorážela každou buňku mého těla, aby měla volný přístup v celém mém těle k postupnému uzdravování na všech úrovních. Chvíli mě bolelo zápěstí (jakoby energie prorážela počínající „karpální tunel“ - a opravdu prorazila. V jednu chvíli jsem měla pocit, že mi prasknou tváře a hlava - jakoby energie nemohla proudit dál... měla jsem hlavu jak balón, který se stále nafukuje... a již není místa pro další vzduch... a pak se něco stalo...
Náhle jsem otevřela oči a vyletěla z postele - lekla jsem se, že jsem usnula, a tak zaspala vjemy. Chtěla jsem vydržet celou dobu vzhůru, abych si vše pamatovala. Ale pravda byla trochu jiná. Chtěla jsem vstát, ale spadla jsem zpět na postel s myšlenkou: jak to moje fyzické tělo je tak strašně těžké a dřevěné, jak tu tíhu sebou můžu vláčet na sobě celý život :-).
Už tato myšlenka mě zarazila.
Pak jsem si začala uvědomovat, že jsem byla mimo fyzické tělo. Mé vědomí, sledovalo od stropu, ve velikánské výšce, určitě to bylo v Chrámu; jak dole, uprostřed velikánského sálu je lůžko, a okolo chodí siluety postav v kápích, a jakoby tam operovali nějaké tělo. Poté se mé vědomí ocitlo jinde, a přicházela ke mne postava v kápi a na rukou nesla bezvládné lidské tělo. Podávala mi ho a jakmile mi ho podala - probudila jsem se. Bylo to mé éterické tělo. Vklouzlo do mého fyzického těla, a v ten okamžik jsem se probudila.
Pak mi došlo, že jsem byla vědomím a pozemskými těly v Chrámu v Šambale a Mistři Šambaly mi otevírali šestou a sedmou čakru. Byla jsem mimo své tělo, energetickým tělem na lůžku, fyzické tělo leželo doma na posteli a mé vědomí vše pozorovalo z výšky...
Nyní s odsupem času vím, že mé tělo bylo připravováno na jemnohmotné vnímání, až začnu pracovat s Akašou, což mělo být o 1,5 roku později. Za tento dar mnohokrát děkuji.
Připluly ke mne prostorem tři krásné rudé růže, zřejmě jako gratulace ke třetímu stupni od bytostí vyšší úrovně.
Při čtvrtém stupni ke mne přistoupila krásně oblečená vznešená žena, vyzařovala z ní všeobjímající láska. Jen jsem nesměle špitla: "Kdo jsi?" Odpověděla: "Elohim". Ve svém nitru jsem věděla, že jsem to já.

=========

Radka, 4.st.Sh. 1024
Měla jsem zvlášní pocit tíhy od konečků prstů v rukách, později se šířil od nohou do celého těla, až do hlavy. Často jsme při józe v šavásaně, ale tohle bylo jiné. Jako bych měla v sobě něco hodně těžkého, co mě tisklo k podložce, ale jen uvnitř těla. Byl to velmi zvláštní pocit, neumím ho přesně vyjádřit. Když došla tíha až do hlavy, tak se tam jako by nahromadil tlak, a když už začal být trochu nepříjemný, tak se najednou vytvořil trychtýř, který otevřel korunní čakru a něco letělo velikou rychlostí tím trychtýřem pryč. Ale to byl fofr. Tlak z celého těla mizel temenem hlavy obrovskou rychlostí, jako když zapnete nějaký veliký výfuk. Nevím, k čemu to přirovnat. Celý proces se třikrát zopakoval. Znovu se cosi nahromadilo a pak letělo pryč. Prvně to bylo nejintenzivnější, další už méně a poslední jen takový vánek. Pak jsem cítila uvnitř celého těla svěžest, jako když uklidíte a všechno je čisté, nové, regenerované...

=========

Věrka, 3.+ 4.st.Sh. 2002
Jako vždy mám doslova koupel v barvách, které se mě prolínají a je s nimi i překrásný pocit. Po patnácti minutách (jako vždy mám v té době nějakou změnu) barvy přestaly, byla jenom černo šedá a já jsem koukala z ptačí perspektivy na Vyšehrad a okolí. Moc zvláštní pocit a krása.To trvalo asi dvacet minut a pak už nic. A dneska, den po zasvěcení můžu říct,že jsem tak vysmátá, že se směji snad všemu.

=========

Marika 3. st.
Cítim sa dore, vnimala som biele svetlo, oblaky, indigovo zlaté farby, teplo, brnenie aj zimu. Bola som miestami stuhnutá, hlavne tvár, hlava, ale teraz vidím písat tak to je dobré. Horí mi tvár, stale ako keby mi tie oblaky vrážali do tvare a čas rýchlo plynul, videla som ako to rychle beži podo mnou a vráža mi to do tvare všetko plynulo velmi rýchlo aj farby boli ako paprsky lúče pestrofarebné, niekedy som mala pocit bezvedomia a citila som tie energie ako idu do mna po celom tele...

=========

Milena 1.st.
Bylo to krásné, nepopsatelné. Cítila jsem brnění a tlak do hlavy, jako když mi tam někdo něco dává. Někam jsem letěla tmou, občas jsem viděla záblesky světla. Poté se světlo rozjasnilo a střídalo se s barevnou duhou. V jednu chvilku se mi zjevila tvář, která po chvilce zmizela. A opět jsem někam letěla. Měla jsem pocit, jako když vidím kousek nějakého filmu. Zatím si nedokážu vybavit o čem byl. Cítím se mnohem lépe, lehčeji. Vidím více krásy kolem sebe, jsem šťastnější. Těším se na další stupeň.

=========

Iva, Ivi :-)
Přeji VŠEM krásný den :-)!
Zasvěcení od paní Ivett je nádherné, působení a pomoci ze Shambally jsou citelné a znatelné :-). JE TO FAKT NÁDHERA :-)!! MOC DĚKUJI všem zúčastněným, včetně paní IVETT :-)!

=========

Patrik, 1.st.
Zasvietenie prebiehalo veľmi príjemne za celu dobu som nič zvláštne necitil, ale zarovno citil je to neopísateľný pocit :) p.Ivetku odporučam, zlata pani to. A zarovno my veľmi pomohla a vela veci vysvetlila, a viem uš teraz, že budem pokračovat v Shamballe do dalšich stupňov. Ďakujem p.Ivetka :)

=========

Jana 3.st.
Zasvěcení bylo velmi příjemné, viděla jsem obrysy postav, jak ke mě přicházejí a sklání se nade mnou... pak jsem se viděla nahoře nade mnou, jak ležím, ale jenom jako v mlze, byla jsem průsvitná a zářivá... jenom chvíli... pak se to ztratilo a já vnímala krásné barvy, mírný hřejivý tlak do dlaní a nádherné oko nade mnou, plné zářivého zlata a drahokamů... pak jako kdyby moje tělo projelo nějakým malým tunelem a nějak mě to očistilo... pak mě někdo roztahoval ruce a já cítila jak mě krásným a příjemným ohněm hoří nohy a pak mě ten oheň celý pohltil i uvnitř... pak vše ustalo, viděla jsem všude šedou barvu a někdo mě ruce dal zase zpět k sobě a cítila jsem nesmírnou lásku, teplo a bezpečí.
Ivetko moc děkuji, cítím se dobře.

=========
kvet

Helena 1. + 2. st.
To byla nádhera. Teď si připadám, jako bych absolvovala výlet do kosmu a zpět.
Nejdřív jsem měla pocit, jako kdyby se na mě nahrnula veškerá energie, která je možná - něco jako start rakety, kdy je člověk vtlačený do sedačky a nemůže se ani hnout. Potom se tento pocit přesunul pouze do rukou (v levé to cítím víc) a zase jsem měla pocit stavu beztíže. Myslím, že jsem několikrát musela na chvilku usnout, protože jsem měla pocit, že jsem chvilkami jinde - chvilkami v práci, jindy zas doma nebo v přírodě a všude se mnou byli různí lidé z mého života (důležití i ti, kteří mě v životě jen minuli). A v jednu chvilku jsem měla pocit, jako bych z dálky viděla Ježíše u stolu při jeho poslední večeři, ale byl tam sám, bez apoštolů. Viděla jsem to jen strašně z dálky, tak jsem se snažila zaostřit, ale když se mi podařilo zaostřit, měl křídla a byl to spíše anděl, nevím. A taky se mi chvilkově před očima objevovaly barvy. Střídavě světlounce zelená a světle fialová, blikaly a nakonec ta fialová "zvítězila" a ta zelená byla jen občas. Prostě nádhera.
Při reiki jsem necítila nic, tak jsem byla překvapená, že teď ano.

=========

Radek 1. + 2.
Ivetka mě zasvěcovala osobně a byl to moc krásný prožitek. Nejprve jsem cítil chlad a po chvíli se přidalo i lehké brnění v rukou a nohách. Chvílema se objevili i dávno zapomenuté vzpomínky. Jsem přibliženě měsíc od zasvěcení a začal jsem mít jiný pohled na svět a vše vidět i z jiného úhlu. Jsem rád že jsem se nechal zasvětit a těším se na to až budu moci přejít do dalších stupňů. Děkuji Ivetko :-).

=========

Věrka 4. st.
Ze začátku jsem měla pocit velkého záření, něco jako oheň, ale laskavý a milý. Pak se to změnilo na zlato bílou a fialově bílou /tu fialkovou mám vždy, když se na Ivett napojím/ a pak jsem ztuhla a usnula. Je mě krásně, jsem v pohodě. Moc děkuju...

=========

Lenka 3 stupen
Tentokrat Jsem necitila nic zvlastniho, ale citila Jsem se dobre a mela Jsem prijemný pocit, chvilkama jsem si pripadala jako bych byla nekde jinde a jakobych létala nad nějakou krajinou, ktera byla opravdu krasna a byl to moc krasny pocit. Sem tam jsem citila lehounké chvěni po těle a bylo prijemné. Uz se těsim na poslední stupeň zasvěceni a moc vám děkuji i Mistrům Shambally.

=========

Marika 4.
Ešte teraz mi je príjemne. Príjemné teplúčko sa mi šírilo po celom tele a brnenie hlavne u končekov prstov. Najviac som to pociťovala v korunnej čakre a čele, kde sa nachádza tretie oko.V tom momente sa mi trhano vyjavovali paprsky indigovo fialovej farby zmiešané žltovo- zlatistou farbou. No a keď som otvorila oči videla som rozmazane. No dnes už vidím dobre... Ďakujem.

=========

Mirek 3. + 4.
Jsem přímo po zasvěcení poměrně dost stahaný a sotva se hýbu. Měl jsem chvilkový pocit spaní, chvilku takový trans, že jako kdybych byl někde jinde, ale na to si moc nepamatuji. Chvílemi jsem necítil nic a měl jsem nutkání odbíhat myšlenkami, ale z ničeho nic a to bylo asi po 25 minutach, jak kdybych viděl zářící bílé světlo; měl jsem pocit, ze vidím mraky, jako kdyby oblaka nebo nebe, z nich šlo silné světlo a cítil jsem, jak mi jde něco do hlavy, jako informace, nebo síla... nevim. Také jsem měl pocit, že se mi to vizualizovalo, něco v tom smyslu, že z toho nebe postupně přicházeli určité malé destičky a na každé byl určitý znak a to se mi ukládalo do hlavy. Nebyla to ale žádná hebrejština nebo nepamatuju se přesně, ale co vím, tak nic, krom znaku z atlantidy nebo podobných znaků. Jinak jsem ty znaky v životě neviděl, ale myslím, že kdybyh je viděl znovu, že je poznám, ale toto jsem viděl cca 15 minut a pak jsem byl zase v tranzu...

=========

Lenka 1+2 stupeň
Ze začátku jsem cítila takové brněni a chvěni v celém těle, ale to pak po nějaké chvilce přešlo, byla jsem v takovém polospánku, sem tam se mi odehrála nějaká myšlenka a nějaký kratky dej, a parkrát mi problikly takové černo modré skvrnky. V rukách jsem cítila takové lehké píchání a chvění, jednou me trošku zabolela hlava, jinak jsem se cítila dobře a příjemny pocit. Moc vám děkuji Ivett za zasvěceni a duchovním mistrům shambally; budu se těšit na 3.stupeň.

=========

Milan
Nyní jsem měl zasvěcení do "dvojky". Do prvního stupně Shambally jsem absolvoval zasvěcení on line, na živo, tedy osobně, druhé již na dálku.Obě zasvěcení byla ve zvláštní numerologické datum, první na duchovním festivalu, který začínal v rozhodující den - 11.11. 2011, zasvěcené bylo den poté. Druhé zasvěcení jsem měl nikoliv na Nový rok 2012, ale opět den poté, 2.1.2012. Nula je neutrální číslo, takže v den zasvěcení byla čísla: 2.1.2.1.2 - takto po sobě jdoucí. Navíc zasvěcení začalo v jednu hodinu odpoledne, čili na konci číselné řady byla opět jednička, celé tedy: 2.1.2.1.2.1. Numerolog by z toho jistě něco vyčetl.
Zasvěcení v pohodě, krásné. Vize nebyly, jen nějaké neurčité tvary, barvy, pocity brnění, elektrizace, mravenčení, jakoby nadnášení a zvedání se, přílivy energie ve vlnách, a ještě nějaké pěkné pocity.
Při Zasvěcení a chvilku potom lehce bolela hlava. Po Zasvěcení chvíli slabost, malátnost únava, cítil jsem se jakoby mimo sebe, ten pocit potom večer odezněl, ne jak po prvním Zasvěcení, kdy jsem se cítil částečně mimo sebe asi 3 dny. Nyní jakoby více vnímám věci a události okolo mne, zjitřená mysl a paměť. Již se těším na zasvěcení do 3. stupně (zvláště v této době důležité) a velmi moc děkuji duchovním Mistrům Shambally a taktéž Ivett.
Díky, Milan.

=========

Václav, 4. stupeň
Zasvěcení jsem dnes necítil téměř vůbec. Pouze lehký proud energie skrz hlavu na začátku. Během zasvěcení se mi začalo chtít spát, ale jelikož jsem seděl v židli, tak jsem se přesunul do postele. Ani zde jsem nic zvláštního nepociťoval, pouze mne přešla chuť spát. Ovšem výsledek zasvěcení byl pro mne velmi příjemným překvapením. Výrazně se mi rozšířilo vnitřní vnímání a navíc došlo k energetickému otevření páté, šesté a řekl bych, že i sedmé čakry. Děkuji mnohokrát paní Ivett, že mne provázela zasvěceními a umožnila mi nahlédnout do nových úrovní života. Budu se těšit na další vzájemnou spolupráci, která se nám naskytla.

=========

Kamila, 2.
Bylo to skvělý. Užila jsem si to jako relaxaci. Byla jsem asi v polospánku a několikrát jsem cítila příliv energie, jako bych ležela na pobřeží a vlny moře mě omývaly (bylo to jako ve zpomaleném filmu). A mám pocit, že jsem vnímala i začátek, měla jsem pocit, jako by se mi dlaně vpily do postele a měla jsem je plný něčeho. Už to nebyly kočičí polštářky, to byly spíš tygří polštáře. Když to skončilo, zavrtala jsem se pod deku a vychutnávala si ten klid a dobro...

=========

Hana 3. stupeň
Nejdříve mě začaly kmitat víčka a jakoby záškuby v tvářích. Ta hodina strašně rychle utekla. Nejprve jsem necítila nic, pak slabounké brnění v nohou a dlaních. Pak jsem asi usnula, nevím. Probudilo mě ohromně bílé, zářivé světlo, to jsem se probrala. To se stalo asi 3x. Viděla jsem, připadalo mi to jako obloha s mráčky. Na mžik, jako bych se viděla ze zhora, ale jen hlavu. Pak mi to připadalo jako andělé, byli dva. Pak nějaké tváře. Opět se vrátilo vidění mých barev, ale tentokrát více barvy bílé, zářivé. Také jsem viděla krásné červené poupátko růže, jak ke mě pluje jako po hladině a pak se vize ztratila. To jsem si uvědomila až později. Měla jsem radost, že ke mě také doplula růžička. Růže já miluju. Chvílemi mě bolela hlava. Po hodince mi něco řeklo, že zasvěcení skončilo. Teď se cítím báječně, mohla bych snad létat.

=========

Nataša, 3.stupeň
Dnes som bola zasvätená do tretieho stupňa. Od samého začiatku som cítila obrovské vlny energie - bolo to, ako keď vás prevalcuje obrovská morská vlna. Chvíľami mi bola zima, potom zas teplo, dlane som mala ako dva kusy ľadu.Videla som nádherné farby v nádherných černých, nepopísateľných obrazcoch. Medzi farbami prevládala fialová, biela a zlatá. Potom odrazu všetko zaliala červenohnedá farba a vzápätí ju vystriedala jasná biela, prežiarená zlatou. Bola to úžasná hra farieb. Celé zasvätenie sprevádzala tupá bolesť v nohe - mám problém s cievami. Ale teraz je to už fajn. A po zasvätení ma veľmi boleli ruky od lakťov dole. Ale aj to už prešlo. Už teraz sa teším na 4.stupeň. Pani Ivett, ešte raz Vám aj touto cestou z celého srdca ďakujem a Vám ostatným, priatelia, prejem mnoho krásnych zážitkov so Shamballou.
Shamballa je úžasná.

=========

Milan
Byl jsem Zasvětitelkou - Ivett I. zasvěcen osobně, přímo a konkrétně na živo, na duchovním festivalu, ne na dálku. Ivett říkala že je to pro ní nové a poprvé, že ještě nikdy nezasvěcovala nikoho přímo při osobním setkání. Zasvěcení bylo do 1. stupně - před tím delší, pravidelné léčení pomocí Shambally, takže jsem si již částěčně energie ochutnal a procítil. Přesto zasvěcování probíhalo krásně, vize, obrazy ani hlasy jsem neslyšel, cítil jsem pouze energie, jako při léčení, ale déle a intenzivněji , probíhaly ve vlnách - brnění, vibrace, chvění v různých částech těla, také cukání a škubání na různých místech, následně silný příliv energetických vln do celého těla. Před očima jsem viděl neurčité tvary, hlavně se střídaly různé barvy, povětšinou bílá, modrá, ale i další. Po zasvěcení pohoda, euforie. Tentýž den večer ale silné problémy se srdcem, tlak na hrudi, téměř jsem se nemohl nadechnout, špatně jsem dýchal, tlukot srdce a arytmie. Vzpoměl jsem si na Ivett jak mi předávala energie, jak mnou proudily energie při zasvěcování, nechal jsem tyto energie opět mnou proudit, stav se brzo zkonsolidoval. Po zasvěcení a asi další 3 dny jsem se cítil jakoby mimo sebe, celkově omámený.
Jinak znovu díky, krásné, již se těším na pozitivní zkušenosti při práci s energiemi a jejich působení na mne, ale i na mé bližní a na vše ostatní. Samozřejmě se již také těším na další stupně zasvěcení
Díky....

Ivett reaguje:
Je mi ctí, že jsem právě Vás, Milane, mohla osobně zasvětit do energetického systému Shamballa. Obdivuji i Vaše napojení na mne při potížích a jejich odstranění. Mohli jsme to zvládnout společně, ale Vy jste to zvládl sám, aniž byste měl zkušenosti s prací s energií, obdivuji Vás... a též se těším na další spolupráci.

=========

Václav 3. stupeň
Zasvěcení proběhlo příjemně. Cítil jsem zvláštní pocit, který ale nejsem schopen popsat, ani k ničemu přirovnat. Jediné bych o něm mohl říci je, že jsem při tom cítil mírné pohupování. Po skončení zasvěcení se cítím jinak než před ním. Co všechno se změnilo budu teprve objevovat.
Děkuji za další stupeň zasvěcení.

=========

Kamila - stupeň č. 1
Já jsem ze začátku necítila nic, byla mi zima na dlaně. Pak jsem ale měla pocit, že mi někdo dělá revizi uvnitř těla, na mých orgánech. Poslední na řadě byla hlava. Potom jsem v dlaních přeci jen něco pocítila, včera jsem měla pocit, že mám v dlaních oblázky, ale dneska mi došlo, že to bylo jako kočičí polštářky, měkké, hebké a teplé. Příliv energie jako takové jsem necítila; a už se těším na další stupeň.

=========

Václav, 1. a 2. stupeň
Od samého začátku jsem cítil intenzivní energii, která mi procházela celým tělem. První vlna trvala asi 15 minut. Když odeznívala, tak jsem zahlédl ženský obličej. Následné vlny už byly slabší. Přibližně po hodině jsem začal cítit velké teplo v dlaních a proudící energii do mého těla. Po skončení zasvěcení jsem si hned vyzkoušel působení pomocí energie Shambally, abych měl zážitek proudící energie. Byla to velmi zajímavá zkušenost.
Děkuji za zasvěcení.

=========

Hana , I. a II. st.
Právě jsem absolvovala zasvěcení. Nejprve jsem nic nepozorovala. Po chvíli se mi rozpálily dlaně, v nohou jsem měla mravenčení. Pak chlad na nohou. Zážitky šly jakoby ve vlnách. Chvíli nic, pak jsem uviděla krásnou, takovou zvláštní zelenou barvu, která se začala mísit se žlutou, po chvíli zase barvu červenou a modrofialovou. Já při zasvěceních vídám většinou barvy. A tentokrát jsem ještě viděla, nevím proč si to myslím, šamana. Vypadal jako indián. Napohled přísný, ale vyzařovala z něj dobrota a laskavost. Chvílemi se mi objevilo město a pak obloha s mráčky, ale obojí jen velice krátce. To město bylo v mlze. Ale byl to krásný zážitek. Už se těším na další stupně.
Děkuji Ivett.

=========

Helča 1.
Ihned po zasvěcení si připadám, jako kdybych zdolala lahev alkoholu, motá se mi hlava...
Ze začátku jsem se nemohla soustředit, stále jsem cítila silné energetické vibrace a pak vnitřním zrakem se tam chtělo něco dobývat, začaly tam naskakovat jehličky, kruh ružová nebo purpurová barva; videla jsem jak pluje obloha, hodne zvlastni, jako bych tam byla a pak mě táhlo něco zpátky...

=========

Inka 2.
Zacalo to zvlasne, prichadza ako svetelny fialovy ziariaci tvar cumlika z detskej flase, moje telo zacalo pomaly kmitat az som sa cela roztocila, rozkmitala, sledovala som akoby zdialky, ako ludia sa snazia vyštverat z velkeho podzemneho tunela, vsetci chceli hore za svetlom, ale velmi tazko sa im darilo a potom a akoby z hlby zeme podzemia som sa takym skrutkovym sposobom dostavala vyššie a vyššie hore k svetlu, zrazu som sa ocitla v duhovej krajine na mieste, kde to bolo ako vo farbach duhy ci čakrove farby, bolo to velmi nadherne. zrazu som uvidela tvar pyramidy a v tom otvor tvaru trojuholnika; ale to nebol pre mna ziadny vchod, bol to len obraz otvoru. V tom som sa akoby otocila a pred sebou som mala obraz DNA, jedna cast bola krasne ziariaci fialova, vlasne jeden pas a cela sa tocila. Potom sa predo mnou tvorili krystaly male a na tie sa obalil velky krystal, vlasne vyrastol, vznikol z tych malych, bol krasny, mal tvar hrubej ceruzky (ako hruby kolik inac to neviem opisat); co bolo zvlasne, dozvedela som sa, ze som Iris meno z davnych cias - tomu som dobre neporozumela.... bola som aj sucastou puste, kde vladol pokoj, pozerala som sa do podzemneho tunela, kam ma to vtiahlo a vysla som a uvidela krasu krajinu mesto, potom obraz malej vily s krasnymi kridlami a povedala mi, ze na nich zabudam a nepracujem nepouzivam vilovske karty (mam karty od Doren Virtue), ukazali si mi aj v nejakom tvare velke mnozstvo kamienkou polodrahokamov, drahokamov v tvare guliciek ci obrusenych kociek.
Koniec bol asi takyto: lahla som (inac som sedela na zemi), okolo mna sa tocili fialove viry, priblizilo sa ku mne svetlo a z toho svetla sa urobila akoby celetelova maska, ako formicka mojho tela otlacok a ta ma celu obalila, cela sa na mna pritiskla vlasne akoby som dostala na svoje telo dalsi obal potom si uz moc neviem spomenut...

=========

Svatava 4
Zase jsem usnula, ale zdál se mi nádherný sen. Měla jsem dlouhé zelené šaty a chodila jsem po mlze a v rukou jsem měla zlaté balonky a házela je kolem sebe, nádherný pocit, byla to krása...

=========

Inka 1.
Ked to zacinalo, mala som pocit prichod takych jemnych fialovych iskriciek.
Viem, ze v priebehu toho som videla, ako by som videla cele nebo ako by som bola vo vesmire a ja som bola medzi ziariacimi hviezdami.
Na zaciatku, co neviem co to presne malo znamenat, sa mi tvorila Davidova hviezda a postupne som ju videla v 5D, to bola krasa. Dokonca som citila, ako mi ruky uplne vyleteli hore, ani som ich necitila ich tazobu a ako by sa chcelo cele moje telo zdvihnut, vyletiet, neviem to presne opisat slovami, ale malo som taku polohu, ze som lezala na posteli a nohy som mala spustene na zemi. V rukach sa mi robili tunely, ako by moje dlane mali hlbku, z pravej vychadzalo spina hlina, ako by banici prekopavali tunel. Potom sa v lavej zlavilo prud ako tecuca rieka fialoveho tecuceho prudu potom ktory pretekal cez obe dlane. Ja to ani neviem opisat, ale by dlane boli sucas dakeho priestoru a na koniec toho vsetkeho som dlane spojila vlasne ruky do tajek akoze gule a tam bolo svetlo....

=========

Mária 4
Zapalila som si sviečku, vzala k sebe svoju vílu Isis, do ľavej ruky som si dala kyvadlo... nejak ma neposlúchalo,tak som ho chcela naenergetizovať na Shamballu, v pravej dlani som držala kamienok s tretím okom... do pupku som si dala malinký kamienok ametystu... keď som si ľahla, jemne som si pustila meditáciu St. Germaina... po chvíli ma rozbolela hlava - skôr tlak nad ľavým okom, vyšla mi z neho slza... mala som pocity, akoby som chvíľu bola nad svojim telom... potom zas, akoby som sa vznášala na vlnách vody. Energie sa preniesli do celých nôh a rúk, rozliali po celom tele...
Už v začiatku som si priala vidieť obrazce. Po viac ako pol hodine sa mi v diali mihol chrám, rozľahlý, veľa bielo-zlato-fialového svetla, obklopený vodou, viackrát lotosový kvet. Mala som v mysli už dávno vidieť jednorožca... keď som si ho predstavila, prišlo mi meno: Cristal...
Potom už len energie pomaly, sem-tam miernym tlakom plynuli mojim telom...
p.Ivett ďakujem za majstrovské zasvätenie Sh 1024 i za celú našu spoluprácu...

=========

Svatava 3
Krásné stříbrné bublinky kolem. Najednou koukám sama na sebe, jak usínám. Chtěla jsem si říct neusínej, ale nešlo to.... Pak přišla očista... očka mi pláčou, něco asi nechcou vidět... dávám tomu čas.
Krásný pocit a moc za něj děkuji.

=========

Věrka
To je zážitek ze 3stupně, přes den. Noc byla bezesná čistila jsem se horem, čemuž předcházela šílená, ale opravdu šílená bolest hlavy na temeni. Po vyprázdnění a to důkladném, okamžitá úleva od bolesti a vše OK.

ivett reaguje:
Mohla jste mě "alarmovat", zeslabila bych očistu.

=========

Věrka
Ivettko, tak jak jsem se divila mým předchůdcům, jak mohli usnout, tak ted už vím, že dáváte asi narkózu. Zvadla jsem jak lilie a to jsem ještě nikdy přes den neusnula. Zvláštní, krásné, úžasné. To trvalo 20 minut a potom překrásné barvy, které jsem ještě neviděla a v těch barvách oko, ale myslím si, že to bylo moje oko. Nevim proč. Převládala fialková, která měla mnoho odstínů. Jako při 1. a 2. mě přestala bolet hlava /kéž by to zůstalo/. Byl to krásný zážitek, na který dlouho nezapomenu. Co bude dál se uvidí a hlavně ucítí. Už teď mě ruce svrbí, až se drbu. Moc vám děkuju a s láskou a úctou se s váma loučím.

ivett reaguje:
Milá Věrko, to já narkózu nedávám...
To prostě člověk usne, když se má dít něco, na co ještě není vědomě připraven, co by nepochopil...
Berte to jako narkozu poslanou s určitým úmyslem z éterické Shambally, "shora"...

=========

Draha2
Třetí stupeň zasvěcení byl úžasný, měla jsem spoustu zážitku, cítila jsem teplo a byla jsem klidná. Úžasný a nepopsatelný zážitek.
Děkuji.

=========
=========
=========

Monika 2. st.
Druhý stupeň byl úplně jiný, ale kráááásný. Děkuju, trochu se mi tam všechno motalo dohromady a poslednich asi 20 min jsem sama sebe sledovala ze shora a mam pocit, že se mi to vsechno teprve srovnává v hlavě.... úžasný zážitek.

=========

Monika 1. st.
Kdyz jsem ležela a čekala, najednou jsem cítila absolutni přitisknutí něčeho, to neumím popsat, po celém svém těle. Pak mi úplně ztuhly ruce a před očima - a to jsem je měla zavřené mi začali běhat nejdříve světlíčka malinkatý a ty se postupně měnily v obličeje, ale neznám je, ale nebylo to strašidelné, spíše jako by si mě pěkně zblizoučka prohlizeli :) ; ale ten tlak tam byl pořád, ale prijemný, vůbec neumim spočítat, kolik těch obličejů bylo, ale opravdu desitky... Ty tlaky byly zvláštní, a asi dvakrát mi sama nadskočila pravá noha a jako by ji něco vždy přitlačilo ale něžně zpátky.
Ta hodina utekla jako voda a najednou jsem Vás slyšela úplně jasně, něco jako tak vstávat, tak jsem vyskočila, jdu k počitači a tam to fakt bylo :)

=========

mária tajana
Ja už sa veľmi teším na 4.stupeň... ešte trochu výdrže...

ivett reaguje:
Já byla tenkrát také nedočkavost sama. Čtyřka je úžasná, protože pak jdou "dělat" s energií další zajímavé a krásné věci. Nedokážu si představit, že bych v té Shamballe nebyla... Já měla při každém zasvěcení dost mystické zážitky, někdy je sem možná všechny sepíšu, abych se s ostatními také podělila.

=========

draha2
Včera jsem byla zasvědcena do 1 a 2 stupně - bylo to neuvěřitelné - nejdříve mě brněl palec pak všechny palce,neuvěřitelné teplo,. ...., pak jsem měla živé obrazce před očima.... bylo to nádherné ... a sny po zasvědcení také, děkuji.

=========

Pavel 1 a 2
Před 14 dny proběhlo zasvědcení do Shambally 1 a 2 s uplně skvělýma reakcema a silnym zážitkem ... byl tak silnej ,ze se mi začali "cukat" prsty - malicek ... Ivetko mooc děkuujuu ... suupeer :) :)

=========

Mária Tajana
Dlhšiu chvíľu som nepociťovala skoro nič... asi po 20min, ma veľmi začalo brať na spanie,,akoby až mdloby,,,,potom so začala cítiť jemné brnenie okolo srdca, a odtiaľ mi to akoby v lúčoch smerovalo do celého tela,,po zvyšok sa mi energia stale držala na vrchole hlavy po úroveň očí,,ale stále sa obnovoval pocit na spanie /skoro akoby zaspávanie do hypnózy /,,,krátko som mal teplý pocit v dlaniach,,,,,bolo to také pokojné prijímanie energie

=========

Maja Maji
Přeji hezky den všem. Zasvědcení 3 stupen: proběhl u mě začatek podobně,očistění,levandule..k tomu jsem poprosila nanebevzaté mistry,boha i anděly aby mi při tomto zasvěscení stáli po boku. Toto zasvědcení do 3 stupně Shambally bylo,jiné.Mužu s jistotou říci že kolem mě v kruhu andělé stáli,cítila jsem je a se zavřenými očima je i viděla v obrysech.Bylo mi nááádherně ,krasně,teplo v mych dlaních,teplé vlny energie probíhaly mym tělem,načež jsev viděla i cítěla ruku starého muže jenž mi ji položil na čelo,a pohlazením mi zavřel oči,ta stará moudrá ruka ,mě pohladila moudrostí od čela po celé tváři až ke krku,pocítila jsem myšlenku zavři oči nech se vést a nést energii.tak krasně a teplo,klidně mi snad nikdy nebylo...viděla jsem bílé kruhy světla andělu které se mi rozplynulo do celistvého bílého světla a ja v tomto svetle,teple a přivaly něžné energie usla.tentokrat se mi zdal sen.O tom co opravdu postradam a vědomně o tom vím.bylo mi ve snu nastoleno řešení a podpora..varování toho čeho se mam odprostit..o tom také vědomě vím ale bylo mi to připomenuto.Zážitek s tohoto zasvědcení byl jinny......byl krasny a bezpečny,navíc mi to dalo vhled dále dále pod realitu.krasa...OPĚT SKLÁDÁM POKLONU P.IVETCE. A POSLOUCHEJTE ZÍTRA RADIO WWW.NIRA OD 18-20.30H.Paní Ivetka tam bude,myslím si že se doslechneme spousty novych věcí a moudra.V každém připadě DĚKUJI

=========

Mária
Po druhom stupni sa mi upravila porucha spánku, ktorou som trpela celé mesiace, moja energie sa pekne zastabilizovali, som v takom peknom kľude, vyrovnaná,,,chcem viac času venovať sebe, svojim záľubám, vrátiť sa k písaniu, maľovaniu /idem skúsiť mandalky a sviečky/, znovu som oprášila duchovnú numerológiu,,,,ďakujem Ivetke, stala sa mi dávno pred zasvätením veľmi blízkou osôbkou,,,a cítim, že je to úžasná bytosť, plná lásky... ďakujem, že mi vstúpila do života a trochu ma niekam nasmerovala...

=========

Mária, 2. stupeň Sh.
Citim sa v pohode, dokonca vo vačšej ako pri prvom sedení,,ale aj som pociťovala menej "vzruchov",,,energia prúdila teraz aj v nohách, nielen v oblasti čakier,,,a mala som aj chvíľu takú pálivú chuť na ústach,,teplo v dlani bolo,,stále taký jeden intenzívny bod,,bola som uvoľnená,ale už asi viac pripravená, ako pred týždňom...

=========

Maja Maji
1+2 stupen,předem chci poděkovat paní Ivetě.Je to moudrá,znala žena na pravém místě a kdykoli něco potřebují vždy se na ni mohu obratit.Děkuju Můj zážitek ze zasvědcení byl opravdu překvapující.před zavědcením jsem si provoněla pokoj ještě lvandulí a ležela s dlaněmi vzhuru.Vdlaních jsem cítila telo pravidelné intenzivníkteré se postupně zesilovalo.Tělem mi v malýcch ale v dost sylnych intervalech proudilo teplo,přívaly telpa které mě až oblévalo.byla jsem sama až překvapena,bylo to příjemné tak až jsem usla,zvláštní je že přesně v dobu kdy zasvědcováni bylo dokončeno jsem se probudila a komunikovala s paní Ivetou...ted po zasvědcení mam spoustu zážitků.mé telo fyzicky po zasvědcení také reagovalo,v dobrém.Ja děkuji paní Iveto žejste mě k tomu přivedla otevřel se mi jiny nadhled na svět,vnímám i cítim jinak.Doporučuji všem!

=========

Vlasta, Shamballa 1. stupeň
Nejdřív jsem cítila teplo uprostřed dlaní, které začalo pulzovat, měla jsem pocit, že mi dlaněmi prochází něco jako energetičtí hadi. Nevím, jak to popsat. Potom se mi začala točit hlava, nabrala mě obrovská vlna a začala se točit, vířit, bylo to příjemné. Další vlna byla slabší. Poslední, co jsem cítila, bylo, jako když mám ve dlaních hřejivé míčky, myslím, že se točily. Já jsem potom byla tak nějak v polospánku. Nakonec mě něco vyrušilo, probralo a já jsem měla pocit, že už je konec. Byla mi velká zima.

=========

Mária, Shamballa 1. stupeň
Tak najpr mi prišlo take brnenie okolo pupka,,potom take mierne vlnky energie smerom k hlave,,,po chvíli teplo v dlaniach,,potom trochu vobec nič,,,a zase akoby stale od prvej čakry vlny energie,,take akoby vír smerom k hlave,,,udržalo sa to potom v oblasti čela,,akoby tretie oko,,,potom zase chvilu nič,,len take teplo v rukach,,mirfene brnenie v nohach,,trochu ma zaboleli stavce tesne pod bradou a mierne medzi lopatkami,,a zase len teplo a tlaky energie smerom k hlave. Občas pocit na malý závrat,,inak v pohode, príjemne, aj ma bralo na spanie,,ale chcela som vydržať...

=========

První příspěvek byl vložen 11.5.2011 (13:38)

=========
kvet2
jiří machala | ivett iv. | © 2010 - 2024