Shamballa, Kronika Akaša

Vzestup do 5D, Energetické implantátyAkaša v praxi

Na této stránce se s vámi podělím velice stručně s některými příčinami problémů, které trápí člověka a není nikde žádná pomoc, jen psychiatrická diagnóza a potlačení antidepresivy...

=========

Pokud se v současném životě utápíte v samotě, v depresích, v slzách, v dluzích, v alkoholu, prostě ve všem, tak jste se v některém z minulých životů pravděpodobně utopili, a jste takto utopeni dodnes, jen ve trochu pozměněné symbolice.

Pokud se topíte v dluzích a neděláte nic jiného, než jen splácíte a splácíte, tak jste se v některým z minulých či paralelních životů utopili "vlastní rukou" a vaše splátky představují splácení karmického dluhu.

Když k tomu navíc budete mít stále ve vlasech lupy, tak je zřejmé, že jste se utopili v moři - tedy ve slané vodě, a lupy zde symbolizují mořskou sůl. Ta je zároveň ve velkém množství žíravinou, tak to odnesou i vaše oči, a budete čím dál hůře vidět. Pokud člověk pochopí - většinou problém svým poznáním a pochopením sám zmizí. Pokud se nejedná o karmu. Pokud máte navíc husté vlasy, a nikdy nejdou lehce rozčesat, tak je možné, že jste se v té vodě navíc svými vlasy zamotali do vodních řas, nebo i do bahna. A trčíte tam - symbolicky dodnes.

Pokud v noci nemůžete spát, a stále po bytě bloudíte tmou, pak některá vaše část v některém životě zemřela, a nepostřehla svoji smrt, a tato část vaší duše stále bloudí astrálem, než pochopíte a najdete pro ni pomoc. Vy tu svoji část vnímáte, vnímáte nevědomě její volání o pomoc, a jste po nocích vzhůru, protože zde noc symbolizuje astrál. Uvědoměním se to většinou srovná.

Pokud se vám stále dokola opakují podobné nehody, a v čase sílí a sílí, pak jste se zcela jistě při podobné nehodě v jiném životě zabili, a ta vaše část, která tam žije ve smrti, stále opakuje svoji smrt, protože si nevšimla své smrti, a vy to vnímáte, a opakujete stále dokola tuto smrt - pak zcela jistě vnímáte volání té své části, a je na vás, abyste to pochopili, a tento koloběh pochopením zastavili.

Pokud nemůžete jíst, a z jídla se vám dělá stále špatně, pak je možné, že jste byli otrokem, dávali vám málo najíst, a vaše podvědomí žije dál ten život, takže vaše podvědomí velké porce jídla prostě nebude zvládat. Je potřeba celý příběh podrobně poznat a pochopit. Teprve poté budete moci v klidu jíst.

Pokud se ráno probouzíte a jste omámeni, motáte se, nemůžete se pořádně probrat, a fyzické tělo vám navíc připadá ztuhlé - pak vaše smrt v jiném životě stala se zřejmě při narkóze, nebo jste byli něčím paralyzováni, a vy se z tohoto stavu každé ráno probouzíte. Dokud nepochopíte.

Pokud vás někdo v některém minulém životě otrávil, pak se zřejmě také probouzíte jako omámeni, navíc máte křeče v žaludku, ve střevech, nález v krvi. Jakmile si to uvědomíte - tělo "vyvrhne" ze žaludku jed, a vše se srovná, a bude v pořádku.

Máte záchvaty paniky, cítíte, že musíte někam utéci, či jít z domu ven? Pak vás panika, zadýchání, zrychlený tep, a třeba i zvýšený krevní tlak upozorňuje na to, že v některé z jiných realit utíkáte před někým, kdo vám způsobil smrt, a část vašeho já stále prožívá tuto etapu smrti stále dokola, dokud nepochopíte, a tím dáte částí svého já "osvobození" z takového kolotoče...

Pokud dlouhou dobu nemůžete najít vhodného partnera, pak vás zcela jistě blokuje "energetický implantát".

=========

Většinou dostanu z Akaši jako příčinu vašeho problému, příběh některého z minulých životů, velice podrobně popsaný, na 3 až 4 strany formátu A4. Poznáním a pochopením problém odchází ze života. Výše uvedené ukázky jsou pouze stručnými symbolikami, jak se problémy přenášejí ze životů do životů, dokud nejsou zcela zpracovány.

srdce
jiří machala | ivett iv. | © 2010 - 2024