Shamballa, Kronika Akaša

Vzestup do 5D, Energetické implantátyO nás

=========

Ivett

V roce 1993, po narození mých dvou dětí, spustila se mi srdeční arytmie. Přesněji řečeno, ihned poté, co jsem užila první antikoncepční tabletu. "Něco" mi uvízlo na plicích, a tlačilo "to" tam. Nešlo "to" ven. Ba právě naopak, cestovalo "to" po plicích, po dutinách, po sliznicích, kolem srdce. Měnilo to svůj tvar. Když se to plazilo kolem srdce, měla jsem silný arytmický záchvat. Téměř každou druhou noc. Nález žádný, jen jsem byla lékařům pro smích. Přehazovali si mne mezi sebou jako shnilou bramboru. Každý byl rád, když mě "nechytil". Pokud ano, odkopnul mě dál, k někomu jinému. Došlo to až do takové meze, že jsem si říkala: "Buď se stane zázrak, nebo půjdu pod kytičky". Ale ten zázrak se stal, protože jsem tu chtěla být pro své děti.

Hodně pomaličku, ale byl tu. Příčinou byly dvě knihy, které se mi dostaly v pravý čas. Jedna hovořila o síle myšlenky, o tvoření myšlenkou; v té druhé autorka vyprávěla, co jí bylo dáno prožít a pamatovat si z doby, kdy byla v komatu. Byla to zajímavá témata, která mě naprosto pohltila. Do té doby jsem nevěděla o ezoterice a duchovnu naprosto nic, pouze jsem tušila - sledovala jsem totiž v životě určité zákonitosti, které fungovaly ve spojitosti s tím, co já si myslím, a jaké emoce k určité věci ve svém nitru mám. Od mala mně fascinovala a přitahovala noční obloha. Chtěla jsem tam, cítila jsem, že tam je můj domov.

Těchto 28 let mi přineslo mnoho, a jedenáctým rokem se zabývám těmito tématy profesionálně: Snažím se pomoci každému, kdo mě požádá.. Snažím se "provrtat" k jádru problému, pokud je mi to shůry povoleno.

Prošla jsem mnoha ezoterickými a duchovními okruhy, protože jsem nemohla nic jiného. Od tvořením myšlenkou, studiem vědomí, podvědomí, nevědomí... pro "pokus" a pro poznání jsem podstoupila hypnózu. Správné vytvoření afirmací bylo také nutno prozkoumat a umět je tvořit, protože podvědomí je hodně hravé, a je třeba naprosto přesně mu předložit, oč člověk žádá... Čakry, meridiány, poznání druhů těl člověka; aura a její vidění. Psychické příčiny nemocí byly pro mne prvořadé - zachovat své fyzické tělo zdravé pro postupný přesun do 5D, což pro mne bylo důležité, abych mohla hledat další a další pravdy. Výklady snů byly a stále jsou u mne také důležité, protože skrze sny mi vždy chodilo mnoho nápověď skrze symboly, pro mé duchovní poznání. "Přibližnou cestu a cíl" jsem načetla - a opět se budu opakovat - v knihách Jamese Redfielda "Celestinské proroctví" a další jeho díly. Takže sic mlhavě, ale s důvěrou jsem kráčela dle poznání jednotlivých vhledů, vyjádřených v těchto knihách. Pak přišla v r.2010 zasvěcení do Shambally. Hned poté odvádění zbloudilých dušiček a telepatická komunikace s nimi. V tu dobu jsem začala "na plný plyn". Situace mě k tomu nutila, shora na mne tlačili, ani jsem se nesnažila dlouho odporovat. Mezitím jsem navštívila Luisu Muratori, která mi "aktivovala" rozpomínání se na mé poslání a na domov mé duše. Naprosto to zapadalo do toho, co jsem uvnitř svého nitra cítila. Řekla mi o domovu mé duše, později jsem se s ním "zkontaktovala" na telepatické úrovni. Naučila jsem se vyrábět orgonity, orgonitové pyramidy. Ve finále mi vesmír předložil Akašu - nahlížení do ni, či čtení z ní. Myslela jsem si, že jsem u cíle, ale hodně jsem se mýlila. Stále je tu plno nových věcí, které ještě zcela nejsou probádány, takže stále je co dělat, objevovat... Vesmír mi předkládá jedno po druhém, bez přestávky...

pracuji s energií, nejsem léčitel. Neléčím... hledám a zkoumám nepoznané... Problémy, které počaly v minulých životech, v paralelních realitách, dědictvím - finance, vztahy, ale i ne-moci. Problémy, se kterými si neumí poradit realita 3D, okolní svět - zprostředkuji.
Ještě před dvěma až třema lety, kdy měli lidé nízké energetické vibrace, nebylo možné z těla vyčistit "energetické implantáty". Nyní, v současné době, tyto implantáty jsou vytlačované navýšenými energetickými vibracemi lidských těl (ne však u každého), proto je nutné neprve tyto "energetické implantáty" z těla odstranit, než započneme další práci. Je to velice jednoduché, avšak důležité.

Mé zaměření tedy spočívá v duchovním vývoji, v cestě do vyšších a vyšších vibrací bytí, zdolávání překážek při této cestě - a takto ukazuji možnou cestu těm, kteří se u mne při své cestě "zastaví" pro radu...

Poskytla jsem rozhovor na cestyksobe.cz, ale nejsem s ním vůbec spokojená. Jela jsem, a chtěla jsem, hovořit o Akaše, o tom, jak s ní pracuji... ale k tomu vůbec nedošlo... Ale to nevadí, kdo má pochopit, pochopí, to je zákon vesmíru...

Když jsem začala pracovat s energetickými implantáty, bylo mi řečeno "pracuj v skrytu", tak jsem se přestala angažovat na různých přednáškách a rozhovorech. Je to přeci jen "ožehavé téma" a někomu by se nemuselo líbit, že ukazuji lidem cestu "do svobody". Jednoho dne nastane čas pro odtajnění tohoto tématu, poté ho vydám knižně; a nejen to.

Velké překvapení pro mne přišlo, když jsem přesáhla určitou hodnotu energetických vibrací, a začala nahlížet na energetickou úroveň vnitřním zrakem, třetím okem, kdy již ve většině případů není třeba čtení z Akaši.

Od roku 2014 zároveň čtu události ze symbolik, které se mi ukazují v mé realitě, což mi též nahrazuje čtení z Akaši.

Tedy moje specializace: zasvěcuji do základní "Světelné" Shambally 1024 a mohu ukázat cestu do vyšších a vyšších vibrací bytí; odblokuji vám "energetické implantáty"; zprostředkuji skrze Akašu pročištění a pomoc - uzdravení nitra svých klientů, skrze poznání z Akašických záznamů. Vyrábím orgonitové pyramidy, které rozsévají vysoké energetické vibrace po naši Zemi. Čtu v energii a "překládám" ji do vhodných slov, aby informacím rozumněli i ostatní. Mohu vám ukázat směr ze 3D, přes 4D až k bráně do 5D a přihlížet vašim krokům. Bez kyvadla a orgonitů se neobejdu :-)

Čím dál více cítím potřebu tvořit rukama, tak jsem loni začala
s výrobou svíček z palmového vosku a z komponentů vyrábím kyvadla, většinou z léčivých kamenů.

Zde si můžete pročíst "mé prožitky", které vznikly při tvoření skrze sílu myšlenky, vizualizaci či afirmací, když jsem byla teprve v začátcích své cesty.

shamballa.ivett@seznam.cz

=========

Martin

Písal sa rok 2000 a práve v tomto roku prišlo najťažšie obdobie môjho života. Teraz spätne už viem, ze sa jednalo o zasvätenie. Mnohí spirituálni učitelia aj terapeuti nazývajú takéto obdobie aj krízou duše alebo spojením sa so svojou dušou,
so svojím vyšším JA
.
Stal som sa na určitý čas 1 percentom lásky a 99-timi percentami temnoty, padol som na samé dno, do pomyselného „pekla“. V tom období mi našťastie prišla do cesty kineziológia, ktorá mi do určitej miery svojimi korekciami pomohla, ale najťažšími stavmi som si musel prejsť sám.
Moja rodina aj najbližší príbuzní sa snažili pochopiť, čo sa so mnou deje, ale o tom, čo sa presne odohrávalo v mojom vnútri, som nemohol nikomu hovoriť, pretože by mi nerozumeli. Myslím, že práve to bol ten bod nula, alebo samotné dno, v ktorom som sa spojil so svojou dušou, prebudil sa a vybral na cestu domov.
18 rokov som bol posúvaný z lavice do lavice, z jednej triedy do druhej, aby som sa učil, vzdelával, spoznával sa cez bolesti a strasti.

Zoznamoval som sa s rôznymi druhmi terapií, a tým som sa posúval stále hlbšie a hlbšie do svojho vnútra. Vyskúšal som si ako funguje kineziológia, rodinne konštelácie, numerológia, taroty, Anjelské terapie, Shamballa, Bachové esencie.
Chcel som si všetko na sebe otestovať, aby som lepšie chápal ozdravné procesy svojho JA. Moje vnútro mi stále vravelo „choď ďalej, ďalej... to ešte nie je koniec“.

V roku 2013 som prvý krát v jednom videu uvidel Ivett a zasiahlo ma to. Ivett rozprávala o Akaše a ten vnútorný pocit po vzhliadnutí tohto videa bol veľmi silný. Uvedomil som si, že „tadiaľto vedie cesta“, pretože to hlásilo moje vnútro. Začali sa mi vyplavovať problémy na rôznych úrovniach tela 😊 .
Môj prvý stiahnutý minulý život ma úplne vtiahol do deja, nastalo silné čistenie a trvalo asi týždeň. Postupne sa všetko vyčistilo, ale vyplavil sa ďalší problém a následne ďalší.....

Vďaka Ivett som spoznal viac svojich životov, ponáral som sa hlbšie a hlbšie a časom som nachádzal veľmi veľa súvislostí a dokázal čítať okolo seba symboliky.
Pochopil som, že na ceste domov, na ceste prebudenia, sme konfrontovaní práve s tou časťou našej osobnosti, ktorú nechceme vidieť, ktorú potláčame, ktorú sme niekde v časopriestore stratili.

Boli sme padnutí, pošlapaní, ponížení cudzou rasou.
Ako planéta má svoj spätný chod, tak aj my sa spätným chodom navraciame domov.
Symboliky okolo nás ukazujú, kde, a v ktorom z našich minulých životov sa práve nachádzame.

Odstraňovanim parazitov a implantátov z našej ľudskej svetelnej DNA, navyšovaním vibrácií a čitanim symbolík zo svojho okolia vieme cestu prebudenia urýchlit.

Za 7 rokov našej spolupráce s Ivett sme pochopili, že sme vlastne dávni priatelia v časopriestore a podarilo sa nám zaktivovat našu skupinu z minulosti.
Všetko sa dialo v synchronicitách a pochopil som, ze to naše vyššie JA nám zadávalo všetky ulohy, lekcie a poznania, ktorými si máme prejsť.

V roce 2018 som si aktivoval svoj hviezdny kod a je identicky s mojimi minulými životmi, čo mi len znovu dokázalo, že idem správnou cestou. Trvalo to velmi dlho, ale nakoniec som našiel svoje poslanie.

Na ceste domov sa učim každým dnom. Prichádzaju nové a nové informácie o vzostupe duší.
Chcel by som sa zučastnovat tohto procesu, byt sprievodcom pri rozpomínani sa, podávat pomocnu ruku tým dušiam, ktoré su už tiež pripravené vydat sa na cestu domov.
Je to cesta nelahká, častokrát veľmi bolestivá, všetky zámky a pivnice našej duše odomykajuca, ale zároveň krásna a dobrodružná, plná nádeje pre ozajstné prebudenie do vyšších sfér bytia... domov...

shamballa.martin@gmail.com

=========
srdce

Co potřebujeme od klienta?

Pracujeme většinou na dálku, ale i osobně. V tomto není rozdílu, protože pracujeme s energiemi a "dary", které jsou multidimenzionální, tedy nejsou ohraničeny prostorem ani časem.

Potřebujeme vaše jméno, příjmení, datum narození a samozřejmě souhlas k práci.
Nejprve musíme zjistit, zda s klientem můžeme pracovat, a pokud ano, můžeme se hned pustit do práce.

jiří machala | ivett iv. | © 2010 - 2023