Shamballa, Kronika Akaša

Vzestup do 5D, Energetické implantátyOrgonity

=========

Orgonity - tedy i mé výrobky, jsou odlitky směsí organického materiálu (pryskyřice) a anorganického materiálu (kovové třísky, špony, měděné spirálky).

Pryskyřice přitahuje svými stěnami z okolí několika metrů (v závislosti na velikosti orgonitu) přítomnou negativní energii či různé škodlivé vlny. Kovové špony, třísky a spirálky tuto přitaženou energii transformují a odráží zpět do okolí.

Hlavním prvkem v orgonitu jsou zalité krystaly křišťálu uprostřed výrobku, které celý proces urychlují a procházející energie pročišťují. V orgonitu mohou být přidány i jiné kameny v závislosti na tom, k čemu je chceme využít - např. u léčení.

Krystaly křišťálu a jiné kameny přidávají léčivý a harmonizující charakter vycházejících energií.

Orgonit ze svého okolí pohlcuje negativní energii, přetváří ji v pozitivní a v závislosti na jeho obsahu vysílá zpět do okolí zesílenou očištěnou - pozitivní energii. Orgonit je čistič energií, energetický zářič, s léčivým účinkem na lidský organismus a psychiku - vytahuje potlačené emoce, nedoléčené zdravotní problémy či problém, který teprve počíná na energetické úrovni.

Orgonit je tzv"pračkou energií"

=========

Co dokáže orgonit?

1. Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektrotechniky - televize, mobily, počítače, atd... Účinkuje intenzivně a s překvapivě širokým dosahem.

=========

2. V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek umocňuje - orgonit přitahuje energie ze svého okolí včetně těch již očištěných "kolegou sousedem" druhým orgonitem. Tím pádem je pozvedne ještě o třídu výše. Takto navýšené je zase odráží do okolí. V rámci akčního rádiusu si je zase přitáhne sousední orgonit a opět je o něco pozvedne. Tak dokola probíhá rezonance mezi dvěma a více orgonity. Jejich účinek v prostoru se vzájemně umocňuje přímou úměrou.

=========

3. Čištění a ochrana potravin v ledničkách - lednička působí kovovými stěnami jako faradayova klec, v níž se násobí elektromagnetická pole od mozoru kompresoru a další elektroniky instalované pro chod lednice. Orgonit umístěný k potravinám toto prostředí čistí od vznikajícího elektrosmogu, neutralizuje negativní pole, a tak potraviny v uzavřeném prostoru čistí a vitalizuje. Podporuje udržení jejich nutriční hodnoty a svěžesti.

=========

4. Čistí vodu, rybníky, studny a vodu podzemí - je velice účinné mít orgonit v domácích studních, v bazénech...

=========

5. Orgonit působí i na rostliny, které rostou rychleji a do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví - díky orgonitu se rostliny mnohem lépe brání proti napadení hmyzem, plísněmi, viry. Orgonit rozptyluje případné přítomné destruktivní pole, díky kterým byly rostliny oslabovány. Díky tomu rostliny po umístění orgonitů do jejich blízkosti poměrně rychle reagují větším vzrůstem a kvalitou plodů. Vegetace často dosáhne až dvojnásobné kvality. Proto je ideální umístit několik orgonitů do své zahrádky, sadu, skleníku či studny. V domácnosti poblíž rostlin.

=========

6. Čistí, osvěžuje a nabíjí tělo a okolí živou energií. Do domů a bytů se doporučuje orgonity rozmístit do rohů místností; preferují se ložnice (nenechávat orgonit nad korunní čakrou) nebo místa s nejhorší kumulací patogenních zón, aby je orgonit neutralizoval. Tělo včetně aury je v blízkosti orgonitu vitalizováno a nabíjeno zdravou léčivou energií. Transformace a čištění probíhá i na psychosomatické úrovni - pravděpodobná i případná "očista těla", jako při práci s energiemi.

=========

7. Orgonit podporuje a regeneruje nejen lidský organismus. Orgonit nepřetržitě harmonizuje všechna přítomná pole. Vtahuje do sebe negativní energii a očištěnou ji pak vrací a odráží do okolního prostoru. Tím se pobyt v blízkosti třeba i jediného orgonitu stává podobně léčivým Ihned dochází k samoléčbě, obnově, celkové úlevě těla, často i překvapivě od různých dlouholetých bolestí (které však nemají svoji příčinu v MŽ, díky které má probíhat náš duchovní růst skrze poznání).

=========

8. Podporuje meditace, rozjímání, různé terapie - pročištěná atmosféra a přítomné čisté léčivé energie působí blahodárně při myšlenkových pochodech, jsou v kladném a konstruktivním smyslu podporovány. Rozdíl je brzy znatelný s umístěním orgonitu do blízkosti masérského či jiného lůžka, kde se provádí léčivé terapie, práce s energiemi nebo myslí.

Člověku pomáhá udržet své tělo na vysokých energetických vibracích - což je třeba k duchovnímu postupu do vyšších úrovní bytí -viz shamballa - zasvěcení. Moje orgonity vyzařují energii mezi 15.000 až 20.000 jednotkami Bovise.

=========

9. NEUTRALIZUJE působení geopatogenních zón na nejnižší možnou hranici - orgonit neruší geopatogenní zóny. To bychom museli nejdříve zrušit jejich zdroj v geologickém podloží, což není možné. Orgonit však působení zón efektivně transformuje. Nejúčinnější je položit orgonit do negativního ohniska křížení několika zón. Orgonit ohnisko doširoka rozptýlí, takže v místě původního ohniska již po několika minutách nenaměříme téměř žádné negativní působení. Zjistíme pouze velmi zanedbatelnou hodnotu intenzity původního negativního pole.

=========

10. NEUTRALIZUJE psychopatogenní zóny a pole, podpoří vztahy a rodinu. V přítomnosti orgonitu se projevuje změna v náladách lidí. Nastává větší uvolnění a radostnější nálada; harmonizace. Orgonit všeobecně zlepšuje a uklidňuje atmosféru doma i v dalších sociálních prostorách všeho druhu. Transformuje vyzařování některých lidí v současnosti. Prohlubuje intenzitu a hloubku vztahu k bližním; společné sdílení prožitků a emocí. Všemu kladnému vytváří jakoby stabilnější základnu

=========

11. Transformuje energii v místech konfliktů, lokálních tragédií, starých pohřebišť, nízkých a destruktivních energií. Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem. Čekárny, vlaková nádraží, hostince, zákoutí temných uliček starých domů a sklepů, staré štoly hloubené zajatci, blázince, veřejné domy, dopravní prostředky - tam všude je zvýšený výskyt negativních myšlenkových, astrálních a jiných forem, kde mnohdy dochází k nepříjemným pocitům nebo projevům. Jsou to těžké psychosomatické nízké energie a formy, které orgonit svým účinkem odpuzuje. Nižší a disharmonické formy, energie, entity nemohou v blízkosti orgonitu dlouho odolávat. Na některé tyto formy je třeba zesílených energetických vibrací, tedy proložení více orgonitů současně.

=========

12. Je silným zdrojem záporných iontů. Dnes je v našem životním prostředí stále méně záporných iontů. Je otázkou, zda je to způsobeno negativními dopady současné společnosti na životní prostředí. Okolí je stále více přeplňováno kladnými ionty, což můžeme pociťovat v podobě těžkého vzduchu jako ve skleníku nejen v parném létě, kdy se člověk dříve zadýchává atd. Opakem je příjemný pocit ve svěžím parku u fontány, u horského potoka nebo po bouřce, kdy je ovzduší plné záporných iontů. Mimo jiné orgonit produkuje tyto záporné ionty. Citelné změny jsou pozorovány při větším množství orgonitů v místnosti.

pyramidy

Autor těchto informací o orgonitech mi jistě promine, že jsem použila jeho informace, jako svůj studijní materiál, a následně je umístila na svůj web. Je to vše v zájmu dobra a očisty lidiček a celé naší planety; navíc každý ezoterik ví, že konkurence neexistuje. Ke každému přijde takový klient, který bude výrobkem (či službou) uspokojen dle svých podvědomých návyků a dle toho, co právě potřebuje. Pokud někdo najde zdroj těchto informací - ať mne prosím upozorní, ráda jej zveřejním. Děkuji.

Samozřejmě působení orgonitů má dalekosáhlejší účinky, než je zde uvedeno. Tam, kde je působení orgonitů použito na uzdravování těla a vztahů - rozhodně nejprve pocítíte menší zhoršení - což nastává tím, jak orgonit začíná působit - tedy vytahuje z energetických a emočních těl nejprve "negaci", která se může projevit ve vzájemné komunikaci.

pyramidsfinga
jiří machala | ivett iv. | © 2010 - 2024